Мова сайту: UA RU
автопан сто на борщагівці
сто автопан вул. Жмеринська, 5

Автосигналізація

Автосигналізація сьогодні виконує не тільки функцію спостерігача за збереженням автомобіля в пасивному режимі, але може стати активним учасником подій. Наприклад, заглушити двигун авто через хвилину після викрадення, включати і відключати в потрібному періоді світлозвукову сигналізацію («аварійка», габаритні вогні та основне світло). Або взимку завести той же двигун для попереднього прогріву за допомогою отриманого сигналу здалеку з керуючого брелока.

Одностороння сигналізація. У її завдання після виявлення спроби злому та угону транспортного засобу входить активізація подачі тривожних сигналів аварійкою, фарами та ін. У штатному режимі вона приймає керуючий радіосигнал з брелока водія на кшталт вкл/викл. Брелок простий - на ньому найчастіше присутні лише кнопки включення та відключення "сигналки".

Двостороння сигналізація – «вагоміший» аргумент у справі захисту автотранспортної рухомої власності автолюбителя. Це так звана сигналізація із зворотним зв'язком. В основі її роботи - можливість передачі цільового тривожного або сервісного сигналу включення / відключення, а також прийом сигналів, що управляють, з брелока. Під цільовим тривожним розуміється сигнал, який чітко вказує на місце атаки зловмисника – розбиття скла, спроба відчинити двері, капот чи багажник авто тощо. Супутникова або GSM-сигналізація – дорожча, але й сучасніша «сигналка» з вельми розширеним переліком функцій. У її основі лежить GSM-модуль, можливості програмування його відповідно до фактом подій, а й цілими сценаріями дій вкрай широкі. Усі керуючі та тривожні сигнали передаються на мобільний телефон або інший пристрій, який працює в парі з sim-картою (той же планшет, комп'ютер, смартфон).

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

автосигнализации в киеве