Мова сайту: UA RU
автопан сто на борщагівці
сто автопан вул. Жмеринська, 5

Автосвітло

Установка ксенону - це зовсім не примха, це не надлишки зайвих коштів і навіть не бажання зробити свій автомобіль яскравішим. Згідно зі статистикою, людина від 5 до 15% свого життя проводить за кермом! Саме тому так важливо, щоб у своїй машині водій відчував себе безпечно та комфортно.

Станція технічного обслуговування автомобілів «Автопан» пропонує Вам встановлення ксенону та біксенону у фари Вашого автомобіля. Ксенонові лампи останнім часом набирають величезну популярність, але це не найбільший його плюс, ксенон забезпечує досить яскраве освітлення в темну пору доби, близьке до денного світла, що в свою чергу береже Ваш зір і дозволяє побачити елементи дорожнього руху в темний час доби. Всі переваги ксенону можна довго перераховувати, але найкраще користуватися ксеноном у своєму автомобілі. СТО «Автопан» встановить комплект ксенону у Ваш автомобіль та позбавить Вас від набридлого тьмяного світла.

Існує кілька видів ксенонових фар, які класифікуються за колірною температурою наступним чином: жовто-червоні (3500 К) – досить рідкісний різновид; бурштинові (4300 К) – найпоширеніші; білі (5000 К); блакитні (6000 К); фіолетові (понад 8000 К); трафіолетові (15000 К)

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

установка ксенона в Киеве