Мова сайту: UA RU
автопан сто на борщагівці
сто автопан вул. Жмеринська, 5

Навігація GPS

Автомобільні GPS-навігатори передають інформацію про ваше пересування. Працюють від бортової мережі автомобіля, або від власного акумулятору. В дорозі дуже зручно окрім карти місцевості отримати також приблизну інформацію про ваше місцезнаходження. До того ж, ці пристрої можуть прокладати найкоротший шлях від точки А (місця відправлення) до точки В (місця прибуття), сповіщаючи вас сигналом у разі відхилення від маршруту, а також після прибуття в кінцеву точку.

Автомобільні GPS-навігатори, GPS-приймачі розрізняють за типом виконання на окремі пристрої та GPS-модулі. Окремий пристрій має вбудований дисплей та власне джерело живлення (батарейки або акумулятор). GPS-модуль є пристроєм, який підключається через певний інтерфейс до головного пристрою автомобіля з наступним виведенням інформації на екран дисплея відповідного пристрою.

Важливим елементом будь-якого GPS-навігатора є екран, розміри якого можуть становити від 4 до 11 дюймів. На екрані навігатора можна вивести зображення з камери заднього огляду за наявності відповідного відео входу. А це, погодьтеся, дуже практично і зручно, особливо у випадках, коли в автомобілі встановлено головний пристрій без дисплея розміром 1DIN, наприклад.

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

навигация gps