Мова сайту: UA RU
автопан сто на борщагівці
сто автопан вул. Жмеринська, 5

Паркувальні системи

Паркувальний радар, також відомий як акустична паркувальна система (АПС), парктронік або ультразвуковий датчик паркування - допоміжна паркувальна система, опціонально встановлювана на автомобілях. Слово "радар" у назві є, строго кажучи, некоректним, оскільки пристрій використовує не радіо-, а звукові хвилі.

Принцип роботи парктроніка не дуже складний і полягає в наступному: встановлений в передньому (або задньому) бампері спеціальний компактний датчик посилає звукову хвилю, а потім ловить її від перешкоди. Електронний блок вимірює час, що минув між випромінюванням і прийомом відбитого сигналу, і, приймаючи швидкість звуку повітря за константу, обчислює відстань до об'єкта. На підставі отриманих відомостей виводиться інформація на пристрій індикації і, при необхідності, подаються сигнали попередження з використанням пристрою звукового оповіщення.

До складу практично будь-якої системи парктроніки входять: електронний блок; ультразвукові датчики-випромінювачі; пристрої індикації (ЖК-дисплей, світлодіодний дисплей тощо) та звукового оповіщення (зумер)

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

парковочные системы