Мова сайту: UA RU
автопан сто на борщагівці
сто автопан вул. Жмеринська, 5

Ремонт паливної системи Common Rail

Автопан пропонує послуги з ремонту паливної системи Common Rail. Common Rail – це паливна система дизельних двигунів, завдяки якій дизельні машини почали більш економічно споживати паливо, стали потужнішими без шкоди для навколишнього середовища. Забезпечується це за рахунок ефективного упорскування палива в камеру згоряння. Цю функцію забезпечують форсунки, що управляють упорскуванням електронним чином. До самих форсунок дизель надходить від паливної рампи – загального акумулятора високого тиску. Головною перевагою Common Rail вважається забезпечення тиску в паливній системі незалежно від частоти обертання колінчастого валу мотора і кількості палива, що впорскується. Це сприяє економічнішому та екологічному споживанню дизеля, паливна суміш згоряє з найменшим викидом шкідливих речовин в атмосферу. Зростає і потужність двигуна за меншої витрати дизеля.

Система Common Rail особливо вимоглива до якості та чистоти дизпалива. Її елементи, виготовлені з високою точністю, пошкоджуються та ламаються, коли в паливну систему потрапляють навіть найдрібніші сторонні частки. Найбільше навантаження посідає керовані електронікою форсунки (корозія внутрішніх елементів, відкладення). Також ремонт Common Rail може знадобитися при попаданні олії у впускну систему. Якщо форсунки встановлювалися не відповідно до технології виробника, то теж можна з часом очікувати неприємності. Визначити появу проблеми нескладно: через неправильну роботу форсунок двигун погано запускається, втрачається його потужність, зводиться нанівець економічність, збільшується обсяг викиду шкідливих речовин.

Самостійно ремонтувати систему Common Rail неможливо, тому що потрібні спеціальні інструменти та стенд. Через електронне управління двигуном налаштування, регулювання та ремонт ТНВД стають більш складними. Тільки спеціалісти зможуть точно визначити, у чому проблема. У деяких випадках достатньо діагностики електронних систем разом із блоком управління. Після їхнього грамотного регулювання двигун може знову почати працювати. Тому краще одразу звернутися до кваліфікованих співробітників автосервісу Автопан.

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

ремонт топливной системы common rail

ремонт форсунок common rail

ремонт тнвд common rail

ЗАПИС НА ПОСЛУГУ "РЕМОНТ ПАЛИВНОЇ СИСТЕМИ COMMON RAIL"


Дякуємо! Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер
Не надіслано! Спробуйте надіслати ще раз!