Мова сайту: UA RU
автопан сто на борщагівці
сто автопан вул. Жмеринська, 5

Шиброшумоізоляція

Навіщо служить виброізоляція автомобіля? Вона дозволяє ізолювати певну деталь від вібрацій, що виникають при її роботі. Робиться це за допомогою спеціальних матеріалів, що поглинають вібрації. Віброізоляція використовується не тільки в автомобілі, але й при роботі з різними механізмами та електроустаткуванням.

Виброізоляція починається з вибору матеріалу. Будь-який матеріал, призначений для цієї мети, має свої характеристики та призначення. Спочатку віброізолюючим матеріалом проклеюється підлога, моторний відсік та колісні арки. У цих місцях рівень вібрацій є особливо підвищеним. Потім виконуються роботи зі стелею, дверима і капотом автомобіля. Обклеюється кришка капота та багажник. Після цього прокладається шар звукоізолюючих матеріалів. Здійснити якісну шумоізоляцію можна лише за надійної віброізоляції автомобіля.

Шумоізоляція автомобіля крім придушення всіляких шумів, значно покращує звучання акустичної системи автомобіля. Обробка шумоізоляційними матеріалами дозволяє повною мірою насолодитися чистим звуком.

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

виброшумоизоляция