Мова сайту: UA RU
автопан сто на борщагівці
сто автопан вул. Жмеринська, 5

Встановлення додаткового обладнання

На даний момент сучасний автомобіль це не просто кузов та колеса. Зараз цей автомобіль має всіляко підлаштовуватись під наш ритм життя. Комусь потрібен автомобіль трудяга, який служитиме для перевезень і заробляння грошей, комусь просто для їзди за місто на вихідні, а хтось хоче видавити всі соки зі свого улюбленця на крутих віражах. Але завод виробник не може враховувати всі побажання народу і у самого народу може не вистачати грошей на автомобіль, який влаштовує покупця за всіма параметрами. Для цих випадків і існує така послуга, як установка дод. обладнання.

У дод. обладнання входять всі пристрої, які встановлюються вже не на заводі. Сам автомобіль можна змінити повністю і зовні та зсередини. Для цього є фахівці, які займаються тюнінгом автомобілів.

На нашем СТО мы можем предложить Вам установку любого электронного оборудования в Ваш автомобиль. Наример: установка сигнализации; установка центрального замка; установка ксенона; установка парктроника; установка доводчиков стекл; установка музыки (магнитола, акустика, усилитель, саб...); установка датчика дождя, света; поклейка шумо-виброизоляции; установка замков на КПП, АКПП, и т.д.

Працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ (безготівковий розрахунок з ПДВ, оплата послуг з ремонту авто з урахуванням ПДВ), СТО з ПДВ. Можлива будь-яка форма оплати!

видео тв для автомобиля